HAKKIMIZDA | KAPTAN MERMER

Kaptan Mermer Hakkında

Kaptan Mermer,
Makedonya/Üsküp (Balkan White),
Sivas/Yıldızeli/Aslandoğmuş (Blackstar-Silverstar),
Sivas/Yıldızeli/Demirözü (Sivas White),
Sivas/Kangal/Deliktaş (Kangal Grey),
Isparta/Gelendost/Yeşilköy (Baiyulan-Sandian),
Kayseri/Sarız/Büyüksöbeçimen (Pearl Of Kaptan-Shining Pearl),
Tokat/Kargıncık (Olive Seeds),
Tokat/Çat (Grey and Black),
bulunan ocaklarında yıllık ortalama 100.000 ton blok üretim kapasitesi, Sivas'ta bulunan mermer fabrikası 6.000 m2 ‘si kapalı alan olmak üzere toplam 22.000 m2 alana sahiptir. Sivas'taki mermer fabrikaları içerisinde, makine donanımı açısından en geniş ve modern teknoloji kapasitesine sahiptir. Ayrıca Sivas'ta faaliyet gösteren mermer fabrikaları içerisinde ürün departmanı en geniş olan firmamızda ileri kalitede üretim yapılmaktadır. Üç vardiya şeklinde yıllık ortalama 185.000 m2 plaka ve ebatlı mermer üretimi yapma kapasitesine sahiptir. Bu kapasiteyi her geçen gün artırmayı ilke edinmiş bulunmaktayız.

Kaptan Mermer'in öncelikli hedefi; müşteri memnuniyetini sağlayacak her türlü tedbiri almak, üretim kalitesini ve üretim standartlarını sürekli geliştirmektir.

Hedefimiz; yaptığımız yatırımları daha da geliştirip, durmak bilmeden yeni istihdam kapıları açarak, gelişmekte ve büyümekte olan Türkiye ile beraber büyümeye, onlarca ülkeye yaptığımız ihracat hacmimizi daha da artırıp ülkemizin ekonomisine katkı sağlamaktır.

Faaliyette bulunduğumuz her sektörde, bizlere güvenen ve bizlerle ortak çalışan kişi ve firmalarla olan bağlarımızı güçlendirip, gelişmekte olan ülkemize yeni istihdam olanağı sağlayarak daha da genişletmek ve büyümesine destek olmaktır.